Фурор


“Фурор” — це комплекс натуральних екологічно чистих і безпечних стимуляторів росту для розвитку рослин. Його використання виявляє позитивну дію на процеси росту, обміну і фотосинтезу, що сприяє підвищенню врожаю різних сільськогосподарських культур. Препарат містить у собі усі компоненти вермикомпоста в розчиненому і фізіологічно активному стані: гумінові кислоти і фульвокислоты, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони мікро — і макроелементи і спори ґрунтових мікроорганізмів.Бактерицидні властивості препарату обумовлені присутністю бактеріостатичних білків, виділюваних тканинами самого дощового хробака, і антибіотиків, виділюваних мікрофлорою кишечнику дощового хробака в процесі вермикультивації.

“Фурор” являє собою темно-коричневу рідину без запаху. Препарат має слабколужну реакцію (p Н 7,5-8,5). Його використання в сільськогосподарській практиці безпечно і нешкідливо як для людини і тварин, так і ґрунтової мікрофауни і мікрофлори. Препарат потрібно застосовувати як для кореневої підгодівлі рослин, так і для обробки листової поверхні обприскуванням.

Раціональна технологія вирощування ріпаку та використання «Фурору» »

Детальну інформацію по вирощуванню с/г культур Ви знайдете в буклеті — «Використання органомінерального добрива «Фурор» при вирощуванні сільськогосподарських культур»